سوالات متداول

Add updated translation texts here..
آیا واقعا فکر می کنید این روش موثر واقع می شود؟
ما باور داریم که اگر حالا اقدام کنیم ، می توان جلوی این جنگ را گرفت. اقدام صلح آمیز، تاریخ بلندی از پیروزی های برجسته دارد , و با همکاری گروهیمان می توانیم به رهبران هر دو کشورمان اجازه دهیم بدانند که ما در مخالفت با این جنگ ، متحد هستیم.

چطور می توانم به شما کمک کنم؟
ابتدا, عکستان را برای با بفرستید. سپس از دوستانتان هم بخواهید همین کار را بکنند ، یا به آن ها کمک کنید تا عکسشان را در این سایت بفرستند ، یا با استفاده از صفحه به یک دوست بگو برای کسانی که می شناسید پیغام بفرستید. اگر سایت یا وبلاگ دارید، می توانید تصویر تصادفی از عکسهای مقر با استفاده از صفحه شایعه را منتشر کن در سایت یا وبلاگتان قرار دهید. و یقیقا در فهرست ایمیل ما قرار بگیرید - این بهترین راه برای درگیر شدن و مطلع شدن از تغییرات مقر است. (می توانید با استفاده از فرم سمت چپ همین صفحه عضو شوید).

اگر از آمریکا یا ایران نباشم ، آیا می توانم مشارکت کنم؟
بله! ما به هرکس که عکسش را برایمان ارسال کند خوش آمد می گوییم ، در لیست نامه های ما قرار بگیرید و عضو مقر بشوید. ما روی مردم دو کشوری که مستقیما درگیر این بحران هستند متمرکز شدیم ، اما امیدواریم همراهانی از سایر نقاط جهان نیز به ما بپیوندند.

چه اتفاقی برای این تصاویر خواهد افتاد؟
هر عکس ارسال شده به این سایت بخشی از مقر "هراس کافی است" خواهد شد. عکس ها در این سایت مورد استفاده قرار خواهند گرفت, و ممکن است از آن ها در اقدامات بعدی با طرح ریزی ، چاپ یا از طریق سایر رسانه ها استفاده کنیم. این عکس ها تنها به عنوان بخشی از مقر "هراس کافی است" برای جلوگیری از جنگ بین ایران و آمریکا مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

چه نوع عکسی می توانم ارسال کنم؟
لطفا تنها عکس هایی از خودتان ارسال کنید که در آن دستتان را به حالت علامت بین المللی "ایست!" بالا نگه داشته باشید. می توانید صورتتان را نشان دهید یا پشت دستتان پنهان کنید. ( اندازه عکس ها می تواند تا 1.5 مگابایت باشد و در فرمت JPG ، PNG یا GIF (ترجیحا JPG) باشد.

آیا وارد کردن نام و موقعیتم موقعی که عکسم را ارسال می کنم ضروی است؟
خیر. اگر مایلید که نام کامل یا موقعیتتان در نقشه را ، قید کنید ، از طریق فرم ارسال عکس می توانید اقدام کنید . ما از این اطلاعات برای این استفاده می کنیم که به بازدید کننده های سایت دید بهتری از میزان گسترش این مقر بدهیم ، اما اجباری برای قید این اطلاعات نیست. تنها ملزومات ، عکستان ، همچنین نام کوچک ، لقب یا یک نام مستعار است.

چرا عکس من هنوز در سایت ظاهر نشده است؟
کلیه عکس ها توسط هیئت ما بررسی می شود. عکس ها را تا حد امکان سریعا تایید می کنیم - لطفا صبور باشید. اگر احساس کنیم عکسی بی مورد و نا مناسب است دور ریخته خواهد شد.

چرا سایت شما فقط به زبان انگلیسی است؟
این مقر توسط دو آمریکایی بعد از مشورت با چند وبلاگر ایرانی شروع شد. ما فعالانه به دنبال مترجمینی هستیم که به ما برای گسترش این مقر کمک کنند. اگر مایلید در ترجمه مشارکت کنید ، لطفا با ما تماس بگیرید.

چه کسی پشت این مقر است؟
این مقر توسط Action Mill ساخته شده است. ما هنرمندان و عمل گرایانی هستیم که اقدامات ، سایت ها و ابزار مورد نیاز مقرهای صلح آمیز را به وجود آوردند ، ما بیشترین اقدامات محلی را تا عصر انتخابات 2004 صورت داریم ، وقتی "پشتت را به بوش کن" را شروع کردیم ، که مردم 47 ایالت را برای مسافرت به واشینگتن دی سی برای تجمع دسته جمعی در سخنرانی آغازین بوش سازماندهی کرد ، جایی که مردم توانستند جایی در یک اقدام ساده و واضح به خود اختصاص دهند. "پشتت را به بوش کن" از دو نفر و یک سایت برای سازماندهی سراسر کشور و یک هیئت داوطلب 50 نفری تمام وقت به مدت دو ماه شروع به رشد کرد ، و اقداماتی همزمان در بروکسل ، لندن ، مکزیک نیز سازماندهی شدند. می توانید در مورد مقر با رفتن به www.TurnYourBackonBush.org اطلاعات بیشتری کسب نمایید و همچنین در مورد www.ActionMill.com.